خانه / اخبار مجموعه / فردوسی پور: زحمات مجتمع توانبخشی امام علی (ع) جای تقدیر دارد/ شمسایی: معلولان هم باید زندگی کنند

فردوسی پور: زحمات مجتمع توانبخشی امام علی (ع) جای تقدیر دارد/ شمسایی: معلولان هم باید زندگی کنند

در اینجا گفتگویی با عادل فردوسی پور و وحید شمسایی، در راستای بازدید از مجتمع توانبخشی امام علی (ع) را می‌خوانید.

عادل فردوسی پور مجری برنامه ۹۰، در گفتگو با خبرنگار نیکانیوز، در خصوص وضعیت و شرایط مجتمع توانبخشی امام علی (ع) اظهار داشت: مجتمع توانبخشی امام علی (ع) مجموعه بسیار منظمی است. ابتدا که در فضای مجموعه قرار میگیریم، کاملا ناراحت و متاثر می شویم ولی بعد وقتی تلاش و زحمت پرسنل این مجموعه را میبینیم که واقعا این تلاش جای تقدیر دارد، خرسند میشویم.photo_2016-03-12_09-44-17
وی ادامه داد: ما باید به خاطر سلامتی، بیش از پیش خدا را شاکر باشیم و خداوند خیر بدهد به کسانی که بانی این امر بودند و به این مجموعه کمک کردند.
مجری و تهیه کنند برنامه ۹۰ در رابطه با طریقه بهبود وضعیت مجتمع توانبخشی امام علی(ع)، گفت: به نظر من مجتمع توانبخشی امام علی(ع) خیلی کم شناخته شده و نیازمند اطلاع رسانی و تلاش بیشتر است تا بستری فراهم شود که بتوان راحت‌تر عمل کرد.

فردوسی پور در پایان خاطر نشان کرد: باید این قضیه به مردم اطلاع رسانی شود تا خیرین برای کمک در این مجتمع حضور پیدا کنند. واقعا این مجموعه با وضعیت کنونی به هزینه زیادی نیاز دارد؛ انشالله که با اطلاع رسانی خوب، شاهد بهبود وضعیت این مرکز باشیم.

 

در ادامه وحید شمسایی آقای گل فوتسال، در خصوص مجموعه توانبخشی امام علی (ع)، اظهار داشت: ارزشِ فعالیت و تلاش در این مجموعه را با هیچ چیز نمی‌توان تعیین کرد؛ فقط خداوند می تواند به این بزرگواران عنایت کند و چیزهایی را بدهد که خیلی از آدم ها انتظارش را دارند و دوست دارند که داشته باشند .
وی در ادامه بیان کرد: بهتر است همانند افرادی که برای این مجتمع در حال تلاش هستند، ما هم اگر کاری از دستمان بر می‌آید، انجام دهیم تا بتوانیم قدمی برداشته باشیم تا خداوند هم از ما رضایت داشته باشد.
شمسایی در پایان در خصوص چگونگی بهبود وضعیت مجموعه گفت: همه‌ی ارگان‌های دولتی و خیرین باید دست به دست هم دهند. من معتقدم این معلولان هم باید زندگی کنند؛ حالا که زندگی کردن این عزیزانِ معلول مقداری سخت است، امیدوارم منابع مالی هم از سمت خیرین و هم از سمت دولت فراهم شود.

لینک خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *