خانه / اخبار مجموعه / مجتمع توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی میزبانِ ریاست محترم ستاد دیه کشور

مجتمع توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی میزبانِ ریاست محترم ستاد دیه کشور

مجتمع توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی همزمان با شهادت امام هادی(ع)میزبان سید اسدالله جولایی،ریاست ستاد دیه کشور بود.

به گزارش خبرنگار نیکانیوز،صبح امروز ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ “مجتمع توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی” میزبان ریاست محترم ستاد دیه کشور بود.

بنابراین گزارش، سید اسدالله جولایی،مدیر عامل ستاد دیه کشور،آقای جلالی رئیس روابط عمومی ستاد دیه کشوری همزمان با شهادت امام هادی(ع) از مجتمع توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی بازید کردند.

photo_2016-04-11_19-00-59

photo_2016-04-11_19-01-12

آقای جولایی و همکاران در ابتدا جلسه ایی با حسین زاجکانیها،مدیر عامل “موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر” داشتند که در این جلسه به شرح فضای مجموعه و نیازهای بچه های کم توان ذهنی پرداخته شد.

مدیر عامل ستاد دیه کشور از تمامی کلاس های آموزشی مجمتع توابخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی بازدید داشتند و با نحوه ی آموزش دختران کم توان ذهنی آشنا شدند.

photo_2016-04-11_19-01-05

photo_2016-04-11_19-01-19

آقای جولایی در رابطه با بازدید از مجتمع  توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی درگفتگو با خبرنگار نیکانیوز، اظهار داشت: خداوند توفیقی داد که در روز شهادت حضرت هادی (ع) بتوانیم در این مجتمع الهی  برای بازدید حضور داشته باشیم. خداوند را شاکر هستم که همچین بندگانِ قابل ستایشی را دارد که  بنا به دستورات قرآن کریم و ائمه اطهار(ع) برای نیازمندان قدمی برمی دارند.

وی ادامه داد: آقای زاجکانیها هم توانستند همراه با عزیزانی که در این مجتمع توانبخشی دکتر شریعتی فعالیت می کنند، مدیریتی خوبی را پیاده کنند، برای قشری از جامعه که حقا نیاز به توجه و محبت دارند تلاش می کنند،دخترانی که از لحاظ ذهنی کم توان هستند در اینجا بستری برای اشتغالزایی و آموزش آنها فراهم شده است.

جولایی در خصوص همکاری  با “موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر” گفت: ما بسیار خرسند می شویم که بتوانیم از طریق خیرین و ارتباطی که به صورت مشترک با آنها داریم بتوانیم بخشی را به این مجموعه که کار خیر انجام میدهند اختصاص دهیم.

مدیر عامل ستاد دیه کشور در پایان خاطر نشان کرد: کار کردن در این مجتمع عشق الهی می خواهد و امیدوارم خداوند به کارکنان مجتمع توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی  عنایت کند، اینجا هر لحظه برای این عزیزان همانند بهشت است.

photo_2016-04-11_19-00-24

گفتنی است مجتمع توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی برای بچه های کم توان ذهنی دارای کلاس های آموزشی گلدوزی،سرمه دوزی،خیاطی،قالی بافی،ساخت گلدون کوچولو و آموزش  قرآن کریم می باشد.

لینک خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *