خانه / اخبار مجموعه / حمایت همه جانبه‌ی سازمان بسیج شهرداری از مجتمع توانبخشی امام علی(ع)

حمایت همه جانبه‌ی سازمان بسیج شهرداری از مجتمع توانبخشی امام علی(ع)

دکتر بابایی،قائم مقام سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران، و هیئت همراه از مجتمع توابخشی امام علی (ع) بازدید کردند.

photo_2016-04-20_11-27-20دکتر بابایی، قائم مقام سازمان بسیج شهرداری تهران، در گفتگو با خبرنگار نیکانیوز؛ در رابطه با بازید از مجتمع توانبخشی امام علی (ع)، اظهار داشت: برای اولین بار است که از مجموعه ای همانند مجتمع توانبخشی امام علی (ع) دیدار کرده ام،امیدوارم که خودم و همکارانم بتوانیم قدمی در جهت حل مشکلات این مجموعه  برداریم.

وی ادامه داد: من از مجتمع های توانبخشی مختلفی بازدید داشتم، اما با مجتمع‌هایی که بیمارانی با این درجه از معلولیت داشته باشد، مواجه نشده بودم،که واقعا خیلی تاثیر گذار بود، و امیدوارم که بتوانیم کمکی بکنیم.

وی در پاسخ به این سوال سازمان بسیج شهرداری چه برنامه‌هایی برای مجتمع توانبخشی امام علی (ع) در نظر دارد، بیان کرد: با ارتباطاتی که ما در شهرداری داریم امیدوارم که بتوانیم قسمتی از توانمندی های مجموعه “شهرداری تهران” را برای حل مشکلات مجموعه سوق دهیم، امیدواریم بتوانیم زمینه‌ا‌ی را برای بازدید مدیران شهرداری تهران از این مجموعه  فراهم کنیم،که در نوع خود کار موفقیت آمیزی است. همچنین آنها با توجه به توان مدیریتی که دارند می توانند قسمتی از مشکلات مجتمع توانبخشی امام علی (ع)، را رفع کنند.

قائم مقام سازمان بسیج شهرداری تهران، در خصوص ساختمان جدید در حال ساختِ “موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر”، به عنوان بزرگترین مجتمع توانبخشی کشور، گفت: برای ساختمان مجموعه قرار شده که مکاتبات صورت گرفته را  پیگیری کنیم، با توجه به اینکه دستورهای مساعد در شهرداری منطقه یک انجام شده، انشالله بتوانیم که قسمتی از مشکلات را رفع کنیم و پیگیرِ نامه نگاری ها باشیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خدمت تمامی کارکنان مجتمع توانبخشی امام علی (ع)، خسته نباشید عرض می‌کنم که به بهترین نحو مشغول به فعالیت و خدمت رسانی هستند؛ امیدوارم ما را از دعای خیر خود محروم نکنند.

لینک خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *