خانه / اخبار مجموعه / حمایت همه جانبه شهرداری منطقه ۲ از مجتمع توانبخشی امام علی(ع)

حمایت همه جانبه شهرداری منطقه ۲ از مجتمع توانبخشی امام علی(ع)

عزیز اله نظری،شهردار منطقه 2 تهران، از مجتمع توانبخشی امام علی (ع) بازدید کردند.

۱۱-۳۱عزیز اله نظری،شهردار منطقه ۲ تهران، در گفتگو با خبرنگار نیکانیوز؛ در خصوص بازدید ازمجتمع توانبخشی امام علی (ع)،اظهار داشت: من سال گذشته از این مجتمع بازدید داشتم،  امسال نیز توفیق حضور در این مرکز را دارم.اگر انسان اعتقاد داشته باشد به این نکته می رسد که حضور در اینجا به اندازه زیارت خانه خداست و اینجا همان کربلاست؛ ثواب خدمت به این بندگان خدا، کمتر از حج  نیست.

وی در پاسخ به این سوال که چه وظیفه ای همه ما در مقابل مجتمع توانبخشی امام علی (ع) داریم گفت: من خودم را به عنوان یک ایرانی خود را در برابر این معلولین مسئول میبینم و هر کس در حد و وسع خود می تواند در اینجا دستی بر آتش داشته باشد. در واقع کمک به بچه ها یک نوعی ذخیره آخرت است. کسی که اینکار را بکند ابتدا کمک به خودش سپس به این بچه هاست.

شهردار منطقه ۲ تهران در رابطه با برنامه های خود برای مجتمع توانبخشی امام علی (ع) بیان کرد: من وظیفه خودم میدانم که نقش کوچکی در بهبود این مجموعه داشته باشم. در رابطه با ساختمان جدید مجموعه به عنوان “بزرگترین مجتمع توانبخشی کشور” نیز باید حرکت جدی کرد و امیدوارم که بتوانم با سایر همکاران خود حداقل بانی این بشویم که یک طبقه از آن را احیا کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: وقتی آدم در این محیط قرار می گیرد،اگر اعتقادی داشته باشد باید خدا را شاکر باشد. و وقتی در این مجموعه شرایط معلولین را می بیند این شکر صدچندان می شود و قدر سلامتی خود را بدانیم و قدردانی از این نعمت هم خدمت به این بچه هاست.

لینک خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *