خانه / اخبار مجموعه / حضور موسسه نیک آفرینان غدیر در اولین همایش “عطار وموسیقی” درارسباران

حضور موسسه نیک آفرینان غدیر در اولین همایش “عطار وموسیقی” درارسباران

اولین همایش سه روزه عطار و موسیقی با حضور استادان ادبیات و هنرمندان موسیقی طی سه روز متوالی 30 و 31 تیر و یکم مرداد ماه با حضور جمعی از استادان ادبیات و هنرمندان موسیقی در فرهنگ سرای ارسباران برگزار شد .

به گزارش خبرنگار نیکا نیوز، در این همایش سه روزه دکتر محمود صلاحی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، دکتر ایرج شهبازی، دکتربهرام پروین گنابادی،دکتر امیرحسین ماحوزی حضور داشتند که دکتر محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به ایراد سخنرانی پرداختند.

final
حضور فعال نمایندگان موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر در این همایش کمک شایانی به شناساندن هر چه بهتر این خیریه که وظیفه نگهداری و توانبخشی شبانه روزی ۳۰۰ دختر معلول ذهنی – جسمی در مرکز امام علی (ع) را دارد ، داشت .
در همین راستا طی صحبت های به عمل آمده با مسولین و مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران حاضر در همایش عطار و موسیقی ، قرار بر این شد تا با پیگیری های لازم ، موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر بتواند برای تحقق اهداف مورد نیاز این مرکز از کمک های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بهرمند شود .


۴

همچنین تعدادی از هنرمندان عرصه موسیقی و بازیگری از جمله هوشمند عبادی ، حسین طیبی ، گروه موسیقی صبا با سر پرستی فاضل جمشیدی ، محمد حاتمی ، محمد علائی و شهرام عبدلی پس از آشنایی با موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر تمایل به مشارکت در برنامه های هنری و بازدید از این موسسه را داشتند .
بنا بر این گزارش ، اجرای موسیقی در دو بخش تک نوازی عود( سعیدنایب محمدی)، کمانچه (حسام اینانلو)، تار(پویان بیگلر) و گروه نوازی امیرشریفی (تار)، هوشمند عبادی(نی) به همراه آواز مهدی امامی در شب اول و گروه نوازی حمیدرضا حسن پور(تار)، کاوه معتمدیان(کمانچه)، نوا سلیمانی(عود)، محمدجعفرقاضی عسگر(تمبک) با آواز مجتبی عسگری در شب دوم و آواز پوریا اخواص با همراهی علی اصغرعرب شاهی(تار)، سهیل صادقی(کمانچه)، ذکریا یوسفی( سازهای کوبه ای) در شب سوم از بخش های تدارک دیده شده در این همایش بود .

http://www.nikanews.ir/wp-content/uploads/2016/07/5-1.jpg
۳

۰۰

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *