خانه / اخبار مجموعه / دست خیرین جوان در دست خیریه نیک آفرینان غدیر

دست خیرین جوان در دست خیریه نیک آفرینان غدیر

جمعی از جوانان خیر در مرکز توانبخشی امام علی (ع) واقع در منطقه ازگل پایتخت حضور یافتند و ضمن بازدید از بخشهای مختلف  با حسین زاجکانیها مدیرعامل موسسه نیک آفرینان غدیر نیزبه گفتگوی نشستند .

ه گزارش نیکا نیوز ، مرکز توانبخشی امام علی (ع) از مراکز تحت پوشش موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر است و با قدمت ۵۰ سال فعالیت می نماید.

_MHS3035

بنا براین گزارش ، این مرکز از هیچگونه اعتبار و یارانه دولتی بهره مند نمی باشد و تامین هزینه های مربوطه و تمامی امور شخصی آنان توسط موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و افراد خیر تامین می شود .

احسان مرادی یکی از جوانان خیر در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص انگیزه حضور خود در مرکز توانبخشی امام علی (ع) گفت : بیش از ۱۰ سال است که با گروهی از دوستان به مراکز مختلف بهزیستی سر میزنیم تا از حال و احوال این عزیزان آگاه شویم و در صورت امکان و در حد توان بتوانیم کمکی انجام دهیم .

_MHS3039

وی افزود : در خصوص مددجویان مرکز امام علی (ع) هم قبلا شنیده بودیم ، به همراه گروهی از دوستان تصمیم گرفتیم به این مرکز که وظیفه توانبخشی و نگهداری شبانه روزی ۳۰۰ دختر معلول ذهنی – جسمی شدید بالای ۱۴ سال را که بیش از نیمی از ایشان فاقد خانواده می باشند را دارد ، سر بزنیم .

مرادی ضمن تشکر از مدیریت مرکز امام علی (ع ) وضعیت نگهداری از مددجویان این مرکز را خوب عنوان کرد و اظهار داشت : این مرکز نسبت به مراکز مشابه وضعیت بهتری دارد ولی با توجه به فرسودگی ساختمان محل نگهداری این عزیزان هر کمکی که در خصوص ساخت ساختمان جدید از دست گروه ما بر آید دریغ نخواهیم کرد.

_MHS3049

وی در پایان  ضمن اعلام قول مساعدت در خصوص اعزام ۳ نفر از مددجویان این مرکز به مشهد مقدس توسط ایشان و گروه شان ، عنوان کرد : امید است گروه خیرین ما در آینده بیشتر بتوانید در خصوص اعزام این عزیزان به مشهد مقدس ، تامین اقلام مورد نیاز و …  قدم های موثرتری بردارد.

لینک خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *