خانه / اخبار مجموعه / اعلام آمادگی موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر برای ذبح قربانی هموطنان در روز عید قربان

اعلام آمادگی موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر برای ذبح قربانی هموطنان در روز عید قربان

در آستانه فرا رسیدن عید سعید قربان موسسه نیک آفرینان غدیر ، اعلام کرد: موسسه  نیک آفرینان غدیر و مراکز تحت پوشش آن از جمله مرکز توانبخشی امام علی (ع) – واقع در منطقه ازگل تهران – و مرکز توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی – واقع در میدان آرژانتین – همچون سالهای گذشته آماده ذبح گوسفند قربانی هموطنان است .

مردم نیکوکار تهران می توانند به صورت حضوری و سفارش تلفنی به مناسبت عید سعید قربان، قربانی خود را به این موسسه اهدا کنند.

عید قریان

 

به مناسبت روز عید سعید قربان طبق روال سال های گذشته مراسم جشنی همراه با صرف صبحانه در مراکز تحت پوشش موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر با شرکت اقشار مختلف مردم نیکوکار و خیرین ، مسوولان و معلولین تحت پوشش برگزارخواهد شد.

همچون سال های قبل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر از اولین ساعات بامداد روز عید قربان آماده همراهی بانیک اندیشانی است که برای تهیه، ذبح و اهدای گوسفند های قربانی خود به این مکان می آیند.

در این راستا گوسفند هابا همکاری شهردای تهران و زیر نظر اداره دامپزشکی استان تهران تهیه شده در قربانگاه موسسه عرضه خواهند شد به طوری که نیکوکاران محترم می توانند با مراجعه و انتخاب گوسفند دستور توزین آن را صادر و با حضور خودشان در محل قربانگاه شاهد قربانی نذر خویش باشند.

بنا بر این گزارش ، مرکز توانبخشی امام علی (ع) با قدمت ۵۰ سال فعالیت وظیفه نگهداری شبانه روزی ۳۰۰دختر معلول ذهنی – جسمی شدید بالای ۱۴ سال را دارد که بیش از نیمی از ایشان فاقد خانواده می باشند و تمامی امور شخصی آنان توسط ۲۰۷ نفر کادر پرستاری ، پزشکی ، پیراپزشکی ، روانشناسی ، مددکاری و … انجام می پذیرد ، را بر عهده دارد و تامین هزینه های مربوطه توسط موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و موسسات و افراد خیر تامین می شود .

همچنین مرکز توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی که یکی دیگر از مراکز تحت پوشش موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر است ، در سال ۱۳۵۹ با هدف توانبخشی و حرفه آموزی دختران معلول ذهنی خفیف و آموزش پذیر فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر ۱۱۰ دختر ۱۴ تا ۳۵ ساله به صورت روزانه با استفاده رایگان از سرویس های ایاب و ذهاب مجتمع به منظور ارتقا سطح توانایی اجتماعی و حرفه ای و کسب استقلال تحت آموزش قرار دارند.

نیکوکاران عزیز می توانند برای سفارش و اهدای گوسفند قربانی با شماره تلفن ۲۴۸۹۴ تماس بگیرند و همکاران این موسسه در اسرع وقت به درب خانه های آنان مراجعه می کنند.

هموطنان خیر و نیکوکار داخل و خارج از کشور هم می توانند نذورات و هدایای خود را به حساب ۳۳۰۰۰۰۳۱/۵۰ بانک ملت واریز و در این امر خداپسندانه شرکت کنند.

شماره تماس مرکز توانبخشی امام علی (ع) ۲۲۴۵۲۵۱۰
شماره تماس مرکز توانبخشی دکتر شریعتی ۸۸۱۹۱۷۷۵ و۰۹۳۳۱۰۰۸۲۲۰

لینک خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *