خانه / اخبار مجموعه / بازدید امید جهان خواننده نسل جوان از مجتمع توانبخشی امام علی (ع)

بازدید امید جهان خواننده نسل جوان از مجتمع توانبخشی امام علی (ع)

خواننده خونگرم و جنوبی نسل جوان ، امید جهان روز گذشته ضمن بازدیدی صمیمانه از دختران معلول بستری در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) که از مراکز تحت پوشش موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر است ، از احوالات این عزیزان مطلع شد.

خبرنگار نیکا نیوز ، امید پولادی که در بین طرفداران خود با نام هنری امید جهان مطرح است در آبادان متولد شده و دربوشهر بزرگ شده است . وی از  کودکی خواندن را نزد پدر خود محمود جهان که دارای بیش از ۲۸ آلبوم مجاز است شروع کرده و بعد از مدتی توانسته دو آلبوم مجاز به نام های پسر جنوبی و پاپتی در سال ۱۳۸۳ و ۱۳۸۵ روانه بازار موسیقی کند.بعد از گذشت چند سال توانست با اجرای ترک های بسیار خود را بیش تر از پیش در بین علاقمندان به مویسقی جای دهد.این خواننده خوش ذوق جوان از آنجایی که پدرش ( محمود جهان ) صاحب سبک موسیقی جنوبی است بیشتر آهنگ های خود را با لهجه جنوبی و در قالب مدرن به بازار عرضه میکند.

۰۲۲

امید جهان در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با مجتمع توانبخشی امام علی(ع) عنوان کرد : وظیفه هر انسانی است که نگاه ویژه ای به  دختران معلولی که در این مجتمع به صورت شبانه روزی نگهداری می شوند ، داشته باشند و من با گروه ام آماده هر گونه همکاری به نفع این عزیزان هستیم تا شاید بتوانیم سهم کوچکی داشته باشیم.

۰۲

وی با اشاره به ارائه آخرین آلبوم خود تحت عنوان ” صد در صد” به بازار ، در خصوص برنامه آینده خود گفت : حدو یک ماه گذشته آلبوم جدید من و گروه ام به بازار عرضه شد که امیدوارم مورد توجه علاقمندان قرار بگیرد و بعد از سپری شدن ماه های محرم و صفر هم مشغول تمرین با گروه ام برای اجرای کنسرت در سالن میلاد در تهران  و دیگر شهر های کشور خواهیم شد تا بتوانیم موجبات شادی را برای علاقمندان عزیز فراهم کنیم.

بنا بر این گزارش ، مرکز توانبخشی امام علی (ع)  با قدمت ۵۰ سال ، فعالیت می نماید. این مرکز از هیچگونه اعتبار و یارانه دولتی بهره مند نمی باشد و تامین هزینه های مربوطه و تمامی امور شخصی۳۰۰ دختر معلول ذهنی – جسمی شدید بالای ۱۴ سال را که بیش از نیمی از ایشان فاقد خانواده می باشند، توسط موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و افراد خیر تامین می شود .

۰۶

بازدید امید جهان از مجتمع توانبخشی امام علی (ع)

۰۸

بازدید امید جهان از مجتمع توانبخشی امام علی (ع)

۰۱۲

بازدید امید جهان از مجتمع توانبخشی امام علی (ع)

_mhs8683111

لینک خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *