خانه / اخبار مجموعه / شرکت فضا سازان نوین ایده تعمیرات بخشی از مجتمع توانبخشی امام علی (ع) را بر عهده گرفت

شرکت فضا سازان نوین ایده تعمیرات بخشی از مجتمع توانبخشی امام علی (ع) را بر عهده گرفت

با توجه به فرسودگی ساختمان مرکز توانبخشی امام علی (ع) که یکی از مراکز تحت پوشش موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر است ، و فرا رسیدن ماه های سرما شرکت فضا سازان نوین ایده که اعضای آن از خیرین نام آشنای این موسسه خیریه هستند ،عهده دار عملیات گچ کاری و نقاشی بخشی از راهروها و یکی از بخش های بستری دختران معلول این مجتمع شد .

به گزارش خبرنگار نیکانیوز ، موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر عهده دار اداره مجتمع توانبخشی امام علی (ع) در منطقه ازگل تهران است که ارائه خدمات توانبخشی و نگهداری شبانه روزی حدود ۳۰۰ نفر توانخواه دختر بالای ۱۴ سال با معلولیت ذهنی و جسمی شدید را در دستور کار دارد ، که اکثر این مددجویان از خانواده های بی بضائت و یا فاقد سرپرست هستند .

13

معضل اصلی این مرکز ، بنای نامناسب و فرسوده و سست بنیان آن با قدمت بیش از ۵۰ سال است که به محض پیش آمد زلزله ای حتی ضعیف در معرض ریزش ، تخریب و فاجعه انسانی است .

12

بنا بر این گزارش ، در حال حاضر شرکت فضا سازان نوین ایده  در یک کار خدا پسندانه و خیر خواهانه بخش دریا و بخشی از راهروهای این مجتمع که نیاز به گچ کاری و نقاشی بود را تعمیر کردند .

11

گفتنی است ، شرکت فضا سازان نوین ایده در زمینه دکوراسیون داخلی ، آموزش کف پوشهای سه بعدی و ساخت تصاویر سه بعدی دیوار و سقف های کاذب فعالیت دارد که در این زمینه جز یکی از بهترین های فعال در این عرصه محسوب می شوند .

14

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *