خانه / اخبار مجموعه / بازدید نماینده منتخب سنقر و کلیائی در مجلس دهم از مرکز توانبخشی امام علی (ع)

بازدید نماینده منتخب سنقر و کلیائی در مجلس دهم از مرکز توانبخشی امام علی (ع)

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر و کلیائی در مجلس دهم ضمن حضور در مرکز توانبخشی امام علی (ع) که یکی از مراکز تحت پوشش موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر است ، در جلسه ای با حسین زاجکانیها مدیرعامل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر در خصوص مسایل و مشکلات این مرکز گفت و گو کردند.

به گزارش خبرنگار نیکانیوز ، در این جلسه صمیمی در خصوص مشکلات بیش از ۲۰۰ دختر معلول جسمی و ذهنی شدید که به صورت شبانه روزی در مرکز توانبخشی امام علی (ع) نگهداری می شوند صحبت شد .

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد حسینی کیا به خبرنگار ما گفت : بنده به عنوان یک شهروند زمانی که از نزدیک مراکز خیریه را مشاهده می کنم از اینکه کار خیری در حال انجام است بسیار خوشحال می شوم و از طرفی هم برای معلولین و عزیزانی که در این مراکز نگهداری می شوند بسیار متاثر و ناراحت می شوم.

وی اضافه کرد : امید است هر کاری که در راستای خدمت رسانی به این عزیزان از دست ما بر میاید بتوانیم انجام دهیم.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی حضور نمایندگان و مدیران را در مراکز خیریه را لازم دانست و اظهار داشت : آشنایی با این عزیزان از نزدیک و شناخت ظرفیت های این مراکزدرجهت تدوین قوانین لازم کمک شایانی می کند .

وی افزود : مسایلی مانند پرداخت عوارض ، مالیات ، هزینه های مربوط به آب و برق مصرفی و … این مراکز از جمله مسایلی است که باید برای آن چاره اندیشی شود .

نماینده مردم سنقر و کلیائی در مجلس دهم در پایان تصریح کرد : حضور نمایندگان مردم و مدیران در مراکز خیریه علاوه بر چاره اندیشی در بخش قانونی در بخش اعتبارات سازمان بهزیستی هم می توانند کمک کنند تا آنها بتوانند خدمات بیشتری برای این افراد فراهم کنند .

بنابر این گزارش ، در این بازدید آقایان مقدم نژاد مشاور نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی ، محسن حسینی کیا مشاور نماینده مردم سنقر و کلیائی در مجلس شورای اسلامی، غلامرضا حیدری مشاور نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، رحیمی مشاور نماینده مردم پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی، هدایت نصرالهی معاون اداری و پشتیبانی بانک مهر ایران ،  بقایی از حامیان محیط زیست و محمد سعید عامری عضو هیات مدیره و معاونت پشتیبانی موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر هم حضور داشتند .

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *