خانه / اخبار مجموعه / موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر آماده استقبال از عید سعید قربان

موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر آماده استقبال از عید سعید قربان

موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر هم اکنون طبق سنوات سالهای گذشته درحال آماده سازی برای تمهیدات لازم جهت برپایی جشن بزرگ و اسلامی عید قربان در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) واقع در منطقه ازگل است .

به گزارش نیکانیوز ، طبق سنوات همه ساله موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر آمادگی خود را جهت ذبح گوسفند قربانی هموطنان در روز عید قربان اعلام کرد.

عید قریان – موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر

حسین زاجکانیها مدیر عامل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر ضمن تبریک فرا رسیدن عید قربان به مسلمین ، هموطنان و خیرین بزرگوار عنوان کرد : سالهای پی در پی است که اقشار مختلف مردم خیر و نیکوکار در روز عید قربان با مراجعه به مجتمع توانبخشی امام علی (ع) که محل نگهداری بیش از ۲۰۰ دختر معلول جسمی و ذهنی شدید بالای ۱۴ سال است نذورات خود را با ذبح گوسفند اهدا می کنند ، امسال هم تمهیدات لازم جهت میزبانی از این عزیزان مهیا است .
وی با دعوت از همه خیرین و نیک اندیشان برای حضور در جشن عید قربان ، یاد آور شد : دام زنده و بهداشتی با همکاری شهردای تهران و زیر نظر اداره دامپزشکی استان تهران به اندازه کافی در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) تأمین شده است که عزیزان می توانند با خیالی آسوده تنها با پرداخت وجه گوسفند قربانی خود، شاهد ذبح آن در کشتارگاه صنعتی و بهداشتی این مرکز باشند.

عید قریان – موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر

بنابر این گزارش ، مردم نیکوکار تهران می توانند به صورت حضوری و سفارش تلفنی به مناسبت عید سعید قربان، قربانی خود را به این موسسه اهدا کنند.
نیکوکاران عزیز می توانند برای سفارش و اهدای گوسفند قربانی با شماره تلفن ۲۴۸۹۴ تماس بگیرند و همکاران این موسسه در اسرع وقت به درب خانه های آنان مراجعه می کنند.

هموطنان خیر و نیکوکار داخل و خارج از کشور هم می توانند نذورات و هدایای خود را به حساب ۹۴۰۱۲۰۰۲۰۰۰۰۰۰۴۱۷۴۰۹۰۲۵۲ IR بانک ملت واریز و در این امر خداپسندانه شرکت کنند.
شماره تماس مرکز توانبخشی امام علی (ع) ۲۲۴۵۲۵۱۰-۲۲۴۶۷۱۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *