خانه / اخبار مجموعه / برگزاری جلسه جایگاهداران سوخت کشور در سالن اجتماعات مجتمع خیریه نیک آفرینان غدیر

برگزاری جلسه جایگاهداران سوخت کشور در سالن اجتماعات مجتمع خیریه نیک آفرینان غدیر

روز گذشته جلسه ورود به فاز اجرایی طرح طیجاک ( طرح یکپارچه سازی جایگاه های سوخت کشور ) در سالن اجتماعات مجتمع توانبخشی امام علی (ع) که تحت نظر موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر است ، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار نیکانیوز ، این جلسه با حضور مشاورین ارشد ، رابطین استانها و بیژن حاج محمد رضا رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتی سراسر کشور و حسین زاجکانیها مدیر عامل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و دیگر مهمانان برگزار شد.


طرح طیجاک تحولی نوین در عرصه توزیع سوخت کشور ، گامی در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و اولین طرح مطالعاتی با بررسی تجربیات و امکانات بومی کشور و قوانین جاری است .


بیژن حاج محمد رضا رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتی سراسر کشور در خصوص برگزاری این جلسه به خبرنگار ما گفت : شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی یک طرح ابتکاری را در خصوص برند سازی برای جایگاههای سوخت داده بود که قابلیت اجرا نداشت و طبق جلسه ای که با این شرکت داشتیم قرار بر این شد شرکتی متشکل از صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتی سراسر کشور تشکیل دهیم که به واسطه آن مسایل حاشیه ای ، رانت و … از بین برود .
وی افزود : در همین راستا نمایندگان جایگاهداران سراسر کشور برای ورود به فاز اجرایی طرح یکپارچه سازی جایگاههای سوخت کشور دراین جلسه حضور یافتند.


علی منشی مدیر عامل مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاههای سوخت کشور طرح طیجاک را یک تحول بنیادین در حوزه جایگاه های سوخت کشور دانست و به خبرنگار ما گفت : با توجه به اینکه ایجاد این مجموعه تخصصی برای جایگاههای سوخت کشور از طریق علمی و قانونی و با مطالعات جامع همراه است می تواند مسایل و مشکلات جایگاهداران را با توجه به اصل ۴۴ و اقتصاد مقاومتی حل و فصل کند که مشکلات آزار دهنده در چند ماه ابتدایی حل خواهد شد.


وی افزود : با توجه به ایام سوگواری امام حسین (ع) سعی کردیم با حضور و تشکیل جلسه در این مجتمع خیریه که متبرک به نام امیر المومنین (ع) کار خیری انجام داده باشیم که دعای خیر این عزیزان معلولی که در این مجتمع نگهداری می شوند موجب برکت کارمان شود.


بنابراین گزارش ، حسین زاجکانیها مدیر عامل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر هم در راستای این جلسه به معرفی مجتمع توانبخشی امام علی (ع) که محل نگهداری بیش از ۲۰۰ دختر معلول ذهنی و جسمی شدید است که عمدتا از خانواده های بی بضاعت و یا فاقد سرپرست هستند ، پرداخت و در پایان این جلسه همگی میهمانان از بخش های مختلف این مجتمع بازدید کردند و تفاهم هایی برای مساعدت بیشتر جایگاهداران مطرح شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *