خانه / اخبار مجموعه / دانشجویان خیر جوانی که برای خوب کردن حال دلشان آمدند

دانشجویان خیر جوانی که برای خوب کردن حال دلشان آمدند

روزگذشته گروهی از دانشجویان خیر دانشگاه ازگل واحد سما جهت بازدید و ملاقات توانخواهان مجتمع توانبخشی امام علی (ع) در این مرکز حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار نیکانیوز ، تعداد این دانشجویان خیر ۱۵ نفر بود که در رشته های کامپیوتر و معماری تحصیل می کنند و با حضور در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) که محل نگهداری شبانه روزی بیش از ۲۰۰ دختر معلول ذهنی و جسمی شدید که عمدتا از خانواده های بی بضاعت و یا فاقد سرپرست هستند می باشد ، تحت تاثیر قرار گرفتند و قرار بر این شد که از میان آنها هیات امنایی متشکل از یک استاد ، یک کارمند و ۳ نفر از دانشجویان ازگل واحد سما جهت حمایت از توانخواهان این مرکز ایجاد شود تا به طور مستمر با مجتمع توانبخشی امام علی (ع) در ارتباط باشند.

فاطمه نیاورانی یکی از دانشجویان خیر جوانی که پیشنهاد تشکیل این گروه و ملاقات را داده بود در خصوص این بازدید به خبرنگار ما گفت : بازدید از این مرکز و ملاقات از این عزیزان حال معنوی خوبی دارد و حال دل مان را خوب می کند .

وی افزود : امید است با استقبال خوبی که تا کنون در بین دانشجویان ازگل واحد سما مشاهده شده از این پس بتوانیم کمک هایی هر چند کوچک برای توانخواهان این مرکز که از نظر من غریب واقع شده اند ، داشته باشیم .

امیر حسین حیدری یکی دیگر از دانشجویان خیر جوان نیز با اشاره به رسیدگی خوبی که پرسنل و مادریارهای مجتمع توانبخشی امام علی (ع) از توانخواهان این مجموعه داشتند به خبرنگار ما گفت : بچه ها در این مرکز با وجود معلولیتی که دارند از روحیه خوبی برخودار هستند که این به خاطر وجود مادریارها مهربانی است که در کنارشان حضور دارد.

وی در رابطه با دلیل حضور خود در این مجتمع توانبخشی اظهار داشت : به دلیل کمک انسان دوستانه و کمک به هم نوع در اینجا حاضر شدم که امیدوارم بتوانیم با همکاری دوستان و دیگر دانشجویانی که قلبشان برای هم نوعشان میتپد به عزیزانی که در این مرکز نگهداری می شوند کمک رسانی مستمری داشته باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *