خانه / اخبار مجموعه / جلسه فصل پاییز مجمع خیرین منطقه یک در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) برگزار شد

جلسه فصل پاییز مجمع خیرین منطقه یک در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) برگزار شد

جلسه فصلی مجمع خیرین منطقه یک  باحضور چشمگیر خیریه ها و خیرین این منطقه در مرکز توانبخشی امام علی(ع) واقع در منطقه  ازگل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما ، در راستای ارتباط مستمر با خیرین و خیریه های فعال سطح منطقه یک و همچنین جهت ایجاد هماهنگی به منظور کمک به نیازمندان و افراد آسیب دیده اجتماعی، به ویژه باتوجه به در پیش بودن فصل زمستان و احتمال برودت هوا ، مرکز خدمات اجتماعی منطقه یک طی برگزاری نشستی هماهنگی های لازم در این خصوص را صورت پذیرفت .

مجید سعادتمندی قائم مقام حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با اشاره به اینکه شهرداری به عنوان یک عضو مجمع خیرین  و هماهنگ کننده در این برنامه ها حضور دارد در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت : مجمع خیرین که متشکل از خیرین منطقه است تا کنون بسیار خوب عمل کرده و اگر هدفمند و براساس برنامه های از پیش تعیین شده حرکت کند ، قادر خواهد بود با جمع آوری ظرفیت های خیرین و خیریه ها کارهای مفید و موثری را پیش ببرد.

حسین فتحی مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک نیز در خصوص برگزاری جلسات مجمع خیرین به خبرنگار ما گفت : یکی از ماموریت های مرکز خدمات اجتماعی شهرداری بحث گرد آوری خیرین تحت عنوان مجمع خیرین است که برای استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های خیرین و برای اینکه بتوانیم نیاز نیازمندان تحت محلات منطقه یک را برطرف کنیم ، است .

وی افزود : خوشبختانه تاکنون استقبال خوبی از این مجمع شده و خیرین و خیریه های بنامی در این جلسات حضور دارند ازجمله موسسه خیریه نیک آفرینان غدیرکه خدمات شایسته ای را به افراد آسیب دیده و معلول ارائه می دهد.

در راستای این مجمع حسین زاجکانیها مدیر عامل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیرکه مسئولیت نگهداری شبانه روزی بیش از ۲۰۰ دختر معلول ذهنی و جسمی مجتمع توانبخشی امام علی (ع) را دارد به معرفی این مجتمع پرداخت و در پایان با جمعی از خیرین از قسمت های مختلف این مجتمع بازدید کردند.

بنا بر این گزارش ، در این جلسه مقررگردید با همکاری مرکز خدمات اجتماعی منطقه یک، خیرین و خیریه های فعال سطح منطقه  اقدامات پیش رو را با انسجام و سرعت بیشتری انجام دهند.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *