خانه / اخبار مجموعه / برگزاری مراسم روز جهانی معلول در مجتمع توانبخشی امام علی (ع)

برگزاری مراسم روز جهانی معلول در مجتمع توانبخشی امام علی (ع)

به مناسبت روز جهانی معلول مراسمی ویژه برای این عزیزان در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) توسط سازمان بهزیستی شمیرانات برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما، این مراسم با حضور مدیر و معاونین سازمان بهزیستی شمیرانات ، معاونت فرمانداری شمیرانات ، ریاست کلانتری و معاونت پیشگیری ۱۶۴ قائم ، مدیرعامل و مدیر پشتیبانی موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و جمعی از معلولین برگزار شد که طی این مراسم از افراد موفق ، نخبه و قهرمانان دارای معلولیت تجلیل شد.

دکتر ناجی یلالی در حاشیه برگزاری این مراسم به خبرنگار ما گفت : در سازمان بهزیستی یکی از ارکان اصلی ما توجه به معلولین است که لازم دانستیم در این روز مبارک با کمک کسانی که به نوعی دغدغه معلولین را دارند و خدمت رسان این عزیزان می باشند برنامه ای را تدارک ببینیم که لحظات قشنگی را برایشان خلق کنیم .

وی افزود : تصمیم گرفتیم بر خلاف روال هر سال به جای سخنرانی های خسته کننده ، با ایجاد فضایی شاد در کنار معلولین و خانواده هایشان جشن بگیریم و با هدف همدلی و افزایش توان و خدمت رسانی به این عزیزان لحظاتی شاد و مفرح فراهم کنیم .

مدیریت سازمان بهزیستی شمیرانات همچنین بر همدلی بین بخش دولتی و خصوصی جهت ارتقا کمی و کیفی خدمات تاکید کرد و اظهار داشت : از آنجایی که آقای حسین زاجکانیها مدیریت مرکز توانبخشی امام علی (ع) از پیشکسوتان جامعه هدف بهزیستی به خصوص معلولین هستند برای برگزاری جشن ، مجتمع توانبخشی امام علی (ع) را که خدمت رسانان عظیمی به همراه معلولین ما اینجا حضور دارند را انتخاب کردیم تا بتوانیم  تقدیر و تشکر و خدا قوتی هم عرض کرده باشیم.

معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شمیرانات هم  با اشاره روز جهانی معلول به خبرنگار ما گفت : این مناسبت فرصت مناسبی است تا از دست اندکاران و فعالان بهزیستی که در طول سالها بی شائبه و شبانه روزی برای فراهم کردن روزگار مناسب تر معلولین گرانقدر و خانواده هایشان تلاش می کنند ، تقدیر به عمل آید .

مهدی جمارانی اضافه کرد : خوشبختانه در حال حاضر نگاه جامعه به معلولین و همچنین عزم و اراده خود آنها تغییر کرده تا جایی که شاهد ورود این عزیزان دربخش های مختلف فرهنگی و ورزشی در عرصه های ملی و بین المللی هستیم که امید است با توجه بیشتر به آنها شاهد درخشش بیشترشان باشیم .

مدیر عامل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر که سرپرستی شبانه روزی  بیش از ۲۰۰ دختر معلول مجتمع توانبخشی امام علی (ع) را بر عهده دارد ضمن تبریک روز جهانی معلولین در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت : از سازمان بهزیستی شمیرانات تشکر میکنیم که بانی برگزاری این جشن و شادی دل این معلولین گرانقدر شدند . ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا این معلولین گرانقدر شرایط راحتی داشته باشند امید است بتوانیم در کنار هم روز به روز شاهد پیشرفت شرایط این عزیزان باشیم .

بنابراین گزارش ، در این مراسم گروه های مختلف هنری و موسیقی هم حضور داشتند که حسن ریوندی به عنوان مهمان ویژه با  اجرای برنامه های سرگرم کننده ، شوخی ، تقلید صدا و مطرح کردن طنزهای اجتماعی شور و حال بیشتری به برنامه اضافه کرد و در پایان با حضور پر مهر شان در بخش های مختلف مجتمع امام علی (ع) موجب شادی این فرشته های آسمانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *