خانه / اخبار مجموعه / عضو هيئت مديره و معاونت پشتیبانی موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر: سفر مددجویان به مشهد مقدس با پشتوانه‌ای نیک از کمک‌های خیرین شکل گرفت

عضو هيئت مديره و معاونت پشتیبانی موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر: سفر مددجویان به مشهد مقدس با پشتوانه‌ای نیک از کمک‌های خیرین شکل گرفت

با کمک‌های خیرین موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر به ویژه آقاي دکتر جواد جعفری اقدم ،  ۷۵ نفر از مددجویان به همراه مادریاران و کارکنان مجتمع توانبخشی امام علی (ع) جهت زیارت علی ابن موسی الرضا(ع) به مشهد مقدس اعزام شدند.


محمد سعيد عامری معاونت پشتیبانی موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر ، در کنار مددجویان حاضر در حرم مطهر امام هشتم شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) ضمن بیان مطلب فوق ، اظهار داشت : خدا را شاکرم که به همت خیرین و نیت پاک این مددجویان توانستیم یک بار دیگر به حرم مطهر امام رضا (ع) را زیارت کنیم.
وی هدف از این سفر زیارتی را افزایش روحیه معنوی و شادابی مددجویان و مادریاران زحمتکش این عزیزان دانست و افزود: در این سفر ٣٥ نفر از مددجویان معلول ذهنی و جسمی به همراه مادریاران گرامی و تنی چند از کارکنان در آستانه بازنشستگی موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر به نمایندگی از ۲۰۰ مددجوی دیگر این موسسه حضور داشتند و از جانب آنان نائب الزیاره بودند.
مدیر پشتیبانی موسسه نیک آفرینان غدیر ضمن قدردانی از آقاي دکتر جواد جعفری اقدم به عنوان نیکوکار و بانی این سفر معنوی و ارزشمند ، گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی‌های انجام شده همه ساله در یک یا دو نوبت مددجویان این موسسه که به صورت شبانه روزی در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) نگهداری می شوند با همت خیرین گرانقدر ، جهت ارتقا روحیه این عزیزان  به سفرهای سیاحتی و زیارتی می‌روند .

عامری هزینه این سفر ۳روزه را حدود ۴۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: امیدواریم با کمک خیرینی همچون آقاي دکتر جواد جعفری اقدم که هزینه این سفر ارزشمند را تقبل کردند، بتوانیم این سفرها را وسعت دهیم تا مددجویان موسسه نیک آفرینان غدیر که دل در گرو کمک خیرین دارند، برای مدتی هرچند کوتاه از شرایط یکنواخت خود به دور باشند.
وی با اشاره به اینکه پرسنل این موسسه اغلب سرپرست و یا نان‌آور خانواده هستند ، عنوان کرد : در بسیاری از مواقع با وجود مشکلات و سختی‌های بسیاری که دارند به پرستاری و مراقبت از مددجویانی می‌پردازند که دل‌هایشان آسمانی است و لبخندهای رضایت‌شان غم را از دل می‌زداید.

در پایان آقای محمد سعید عامری ضمن بیان تشکر ویژه از آقای حسین زاجکانیها ریاست محترم هیات مدیره و مدیر عامل موسسه از حمایتهای پدرانه ایشان از مددجویان و پرسنل تحت پوشش موسسه سپاسگزاری نمود.
گفتنی است ، موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر مسولیت نگهداری شبانه روزی  بیش از ۲۰۰ دختر معلول ذهنی وجسمی شدید بالای ۱۴ سال را دارد که این مددجویان عمدتا از خانواده های بی بضاعت و یا فاقد سرپرست می باشند که تمام امور شخصی آنان توسط ۲۰۷ نفر کادر پرستاری ، پزشکی ، پیراپزشکی ، روانشناسی ، مددکاری و … انجام می پذیرد . تامین هزینه های مربوطه هم توسط موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و افراد خیر تامین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *