خانه / اخبار مجموعه / بازدید استاد بهزاد فراهانی پیشکسوت عرصه سینمای کشور از مرکز توانبخشی امام علی (ع)

بازدید استاد بهزاد فراهانی پیشکسوت عرصه سینمای کشور از مرکز توانبخشی امام علی (ع)

عصر روز سه شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۰ فرشتگان معصوم توانبخشی امام علی(ع) میزبان یکی از پیشکسوتان عرصه سینما کشور استاد بهزاد فراهانی بودند.


بهزاد فراهانی که همیشه با حضور سبزش در کنار مددجویان باعث دلگرمی این افراد می شود این بار این افتخار را نصیب موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و مجموعه تحت پوشش آن مجتمع توانبخشی امام علی (ع) که محل نگهداری بیش از ۲۱۰ دختر معلول ذهنی، جسمی و حرکتی میباشد،نمود.


وی علاوه بر بازدید از بخش های مختلف این مرکز و عیادت از مددجویان بستری، جلسه ای سرشار از نشاط و امید نیز با مدیر عامل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و سایر پرسنل اداری موسسه داشت.
بهزاد فراهانی پیام آور خبرهای خوشی نیز در راستای حمایت بیش از پیش از فرشتگان معصوم این مرکز بودند که در آینده ای نه چندان دور تحقق خواهد یافت که اخبار آن به اطلاع تمامی نیکوکاران این موسسه خواهد رسید.


حسین زاجکانیها مدیر عامل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر نيز ضمن قدردانی از این هنرمند محبوب و به پاس حضور گرم وي حكم هيئت امنايي استاد فراهاني و جناب آقاي خادمي راد كه از نيكوكاران قديمي اين موسسه و باني اين بازديد صميمانه بودند را صادر و تقدیم ایشان نمودند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *