خانه / اخبار مجموعه / بازدید فرماندهی معزز نیروی زمینی ارتش ج.ا.ا از مجتمع توانبخشی امام علی (ع)

بازدید فرماندهی معزز نیروی زمینی ارتش ج.ا.ا از مجتمع توانبخشی امام علی (ع)

فرزندان امام علی (ع) که همواره چشم انتظار حضور پر مهر همه عزیزان هستند، این بار با شور و اشتیاقی وصف نشدنی میهمانانی از جنس خدا را به انتظار بودند.
و در ایامی که مقارن با ولادت حضرت عصر عج الله گردید، همراه با متولیان موسسه نیک آفرینان غدیر میزبان امیر سرتیپ دکتر کیومرث حیدری، فرماندهی محترم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و کلیه معاونین ایشان بودند.

امیر حیدری در این حضور سراسر عشق و مهربانی، ضمن اینکه با اهدا ٕگل و با دستان پر از مهر و عطوفت خود این عزیزان را مورد لطف و تفقد قرار دادند‌ ، با مشاهده ی وضعیت نگهداری بچه ها و به دلیل ضرورت ایجاد امنیت و رفاه حال این عزیزان ، در وهله ی نخست قول مساعدت هایی زود هنگام ، در زمینه تکمیل و راه اندازی ساختمان جدیداحداث را دادند.

 

 


و پس از آن نیز اظهار داشتند در راستای درمان ، تأمین دارو ، تهیه اقلام غذایی و همچنین تکمیل کادر پزشکی و پرستاری یاریگر این مجموعه خواهند بود ..

ضمن توضیح اینکه پیش از این فرماندهان و دیگر کارکنان خدوم ارتش در زمینه های مختلف و خدمات همه جانبه یاری رسان ما بودند ،

اخیراً موسسه افتخار آن را داشت که امیر دکتر بابلی، ریاست محترم اداره بهداشت، امداد و درمان نزاجا که در این هیئت همراه ، حضور داشتند قبل از تشریف فرمایی به مجتمع ، آمادگی ارائه خدمات داوطلبانه به منظور ویزیت مغز و اعصاب مددجویان را نیز اعلام نمودند .

در پایانِ این بازدید امیر حیدری لوح تبریکی از سوی آن فرماندهی محترم به مناسبت ولادت حضرت مهدی (عج) به حسین زاجکانیها مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره موسسه نیک آفرینان غدیر اهدا کردند.

با آرزوی توفیق روز افزون ، سلامتی ، سعادت برای تمامی این دلاور مردان.
و تشکر و امتنان از جناب سرهنگ رحمانی _معاون محترم فرهنگی و اجتماعی فرماندهی نیروی زمینی ارتش که مقدمات این بازدید را مهیا نمودند.

خدا یار و نگهدارتان باد ..‌‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *