خانه / اخبار مجموعه / کامبیر دیرباز، از سارای بی پناه می‌گوید/عکس

کامبیر دیرباز، از سارای بی پناه می‌گوید/عکس

سارا یکی از دختران بی سرپناه پایتخت است که اگر تا چند روز آینده جراحی نشود زندگی‌اش به پایان می رسد؛ این اخبار داغ دیروز بود که از خبرگزاری ها و  سایت ها و روزنامه و صفحات اجتماعی هنرمندان و افراد سرشناس کپی و دست به دست می شد و حتی کامبیز دیرباز در پیچ شخصی اینستاگرام خود آنرا متتشر کرد.

به نفل از صفحه شخصی کامبیز دیرباز:

سلام رفقا، هر كارى كردم نتونستم كه اين پست رو به اشتراك نذارم چون سارا براى زنده موندن داره تلاش ميكنه و چندروز ديگه بيشتر كنارمون نيست اگه كمكش نكنيم،
به من منت بذاريد و مطلب رو تا آخر بخونيد و در حد توان سارا رو كمك كنيد(حتى اگه ناسزا هم نوشتيد دستتون رو ميبوسم اگه اين فرشته معصوم رو از مرگ نجات بديد🙏🏼) سارا نامی است که دوستانش برایش انتخاب کردند . زمانی که بدنیا آمد پدر و مادرش او را رها کرده بودند ، دادستان وقت دستور داد کودک بی سرپناه را که دچار معلولیت بود جهت نگهداری به بهزیستی منتقل کنند. پس از آن این دختر به همراه دوستان دیگرش سال هاست که میهمان مجتمع توانبخشی امام علی (ع) شدند.

کامبیز دیرباز - مددجو سارا م.ج
کامبیز دیرباز – مددجو سارا م.ج


ذره ذره عفونت سارا را مثل شمعی آب می کند ، به گفته پزشکان زمان زیادی ندارد و به دلیل وضعیت جسمانی اش باید در یک بیمارستان بسیار مجهز و تحت نظر پزشکان فوق تخصص جراحی شود تا بتوان به ادامه زندگی او امیدوار بود.

بنا به درخواست موسسه نیک آفرینان غدیر نیکوکارانی که توان کمک رسانی به این دختر بی پناه را دارند می توانند با شماره ۲۴۸۹۴ – ۰۲۱ (پاسخگویی تا ساعت ۲۳) تماس بگیرند و یا اینکه جهت ملاقات با سارا به مرکز توان بخشی در ازگل، خیابان توانبخشی، مرکز توانبخشی امام علی(ع) مراجعه کنند.

دوستان سارا چشم انتظار کمک های سبز شما هستند تا دوباره لبخند را بر لب های سارا ببینند.

دستتون رو ميبوسم،
التماس دعا🙏🏼

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *