خانه / اخبار مجموعه / وداع مادریار بازنشسته با معلولین پس از ۲۲ سال

وداع مادریار بازنشسته با معلولین پس از ۲۲ سال

مادریار مجتمع توانبخشی امام علی (ع) پس از ۲۲ سال خدمت به معلولین و زندگی در کنار آنها، از این مجتمع بازنشسته شد و با بچه های معلول خداحافظی کرد.

زهرا علیکاهی، مادریار بازنشسته مرکز توانبخشی امام علی (ع)، در گفتگو با خبرنگار نیکانیوز در رابطه با تجربیاتی که در مدت فعالیت خود در مرکز داشته است، اظهار داشت: حقیقتا روز اول که در این مرکز مشغول به کار شدم، از روی نیاز بود اما بعد از گذشت چندروز انگیزه من و همینطور سایر مادریاران چیز دیگری بود، دیگر عشقی که به بچه های مرکز توانبخشی امام علی (ع) پیدا کرده بودیم، عامل ماندگاری ما شد.

وی ادامه داد: خداوند را شاکر هستم که در این ۲۲ سال فعالیت در مرکز توانبخشی امام علی(ع)، هیچ وقت از حق بچه های معلول نزدم و با روی سفید از در خانه ی حضرت علی(ع) بیرون آمدم و امیدوارم که حضرت علی (ع) نگاه ویژه خود را از من و سایر مادریاران مرکز توانبخشی امام علی(ع) دریغ نکنند.

علیکاهی در رابطه با ارتباط خود با معلولین مجتمع توانبخشی امام علی (ع) گفت: به تک تک بچه های این مجتمع علاقه دارم و همانند فرزند خود از آنها نگهداری کردم. ارتباط من با تمام معلولین مرکز خوب بود، حتی معلولینی که قادر به حرف زدن نیستند، روز آخر با نگاه اشک آلود از من خداحافظی کردند.

علیکاهی در پاسخ به این سوال که کار کردن در فضایی همانند مرکز توانبخشی امام علی (ع) چه تاثیری در زندگی شما داشته،بیان کرد: برای من تماما خیر و برکت بود. من و سایر همکاران در مرکز توانبخشی امام علی (ع) سرپرست خانوار هستیم و خدا را شاکرم که تا اینجا با نان حلال پیش رفتم، از کسی تقاضایی نداشته ام و همیشه حضرت علی(ع) پشتیبان من بوده است. خوشحالم از اینکه ۲۰ سال توانسته ام مرهمی بر زخم دیگران باشم. هرکسی نمی‌تواند چنین سعادتی داشته باشد و این امر باعث خوشحالی من است.

وی در خصوص ترک مرکز توانبخشی امام علی (ع) گفت: تنها احساسی که دارم احساس دلتنگی است. دلتنگ تمام همکاران و مادریاران این مجتمع. ارتباط ما با آقای زاجکانیها مدیرعامل موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر، هیچ وقت ارتباط کارگر و کارفرما نشد و همگی تبدیل به اعضای خانواده شده ایم و من همچنان برای کمک به معلولین مرکز حاضر به همکاری هستم. آرزوی من این است که همچنان با بچه های مرکز امام علی (ع) زندگی کنم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آرزو میکنم خداوند بچه‌های معلول را شفا دهد تا هیچ بچه ای مجبور نباشد از خانواده اش دور باشد. انشالله خداوند هم نگاهی به مجتمع توانبخشی امام علی (ع) داشته باشد.

لینک خبر

مادریار زهرا علیکاهی در مصاحبه با برنامه ماه عسل

یک دیدگاه

  1. خدا خیر بده ایشون رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *